Psycholog-online

Konsultacje online mają taki sam cel jak konsultacje podczas wizyty w gabinecie.

Ich atrakcyjność polega na pokonaniu bariery odległości. Dodatkowo, mogą dać klientowi większe poczucie dyskrecji.

Warta podkreślenia jest też swoboda, jaką daje kontakt w ojczystym języku. Nie zawsze taka możliwość jest dostępna poza Polską. Tymczasem rozmowa o sprawach trudnych i ważnych, jest łatwiejsza, kiedy można ją prowadzić w swoim języku. Znaczenie ma tutaj także rozumienie specyfiki kontekstu kulturowego, historii dzieciństwa, sposobu wychowania, sposobu myślenia rodziców. Dla polskiego psychologa specyfika doświadczeń Polaka będzie zwykle łatwiej zrozumiała.

Przewiduję, że wraz z rozwojem technologii, ta forma korzystania z usług będzie zyskiwała na popularności. I choć istnieją techniki, których wykonanie trudno sobie wyobrazić w formule połączenia online, to jednak w wielu przypadkach kontakt przez wideo rozmowę da klientowi rozwiązanie, którego szuka.

W celu umówienia się na konsultację on-line, skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo. Ustalimy wygodny termin konsultacji. Standardowo odbywają się one w podanych na górze strony godzinach pracy gabinetu. Jest możliwość umówienia się także w godzinach niestandardowych.

Zadzwoń pod numer +48 513-226-274 lub napisz na adres kontakt@psychologwitold.pl

Po ustaleniu terminu klient dokonuje przedpłaty za pomocą systemu PayPal lub tradycyjnym przelewem bankowym. Przycisk do płatności PayPal, jak i dane do tradycyjnego przelewu znajdują się poniżej:

Przycisk PayPal:

Dane do przelewu bankowego:
Psycholog Witold Wiśniewski,
mBank 40 1140 2004 0000 3902 7712 5098

W ustalonym terminie wystarczy połączyć się on-line za pośrednictwem programu Skype. Login zostanie wysłany do klienta w osobnej wiadomości.

UWAGA
Konsultacja on-line nie jest wystarczającym wsparciem dla osób, które aktualnie są w głębokim kryzysie emocjonalnym, myślą aktualnie o samobójstwie, skrzywdzeniu siebie lub innych. W takiej sytuacji proszę Cię o natychmiastowy kontakt z lekarzem psychiatrą. Nawet, jeśli będzie to lekarz obcojęzyczny.

MentalPress 21

Poszukiwanie wsparcia jest oznaką siły.

Kiedy jest ten dobry moment, aby skorzystać z usług specjalisty? W tej dziedzinie, wygląda to podobnie jak w innych. Możemy korzystać z usług psychologa, dentysty, osteopaty, lub kardiologa wtedy, gdy …

MentalPress 13

Jak dbać o zdrowie psychiczne?

Pośród wielu rzeczy, które możemy robić dla naszego dobrostanu psychicznego, szczególnie polecam następujących pięć zasad, nauczanych między innymi przez Brytyjską Służbę Zdrowia. Są to: Dbanie o relacje z …

MentalPress 1

Poradnictwo psychologiczne w gabinecie

Konsultacje mają na celu pomóc ludziom w ich problemach emocjonalnych o różnym stopniu intensywności. Głównym celem jest zmiana jakości życia poprzez jasne określenie celu i ścieżki jaka do niego prowadzi. Niezależnie od …