Gabinet online

Konsultacje online, czyli przez internet, pozwalają na pracę bez względu na sytuację epidemiczną i bez względu odległość jaka dzieli Cię od gabinetu. Oszczędzają czas potrzebny na przemieszczanie się, ułatwiają spotkanie osobom z niepełnosprawnościami ruchowymi, pozwalają unikać ryzyka zarażenia się podczas drogi, pobytu w poczekalni i w czasie samej sesji. Spotkanie online wielu osobom daje większe poczucie dyskrecji niż spotkanie w gabinecie stacjonarnym.

Ludziom mieszkającym poza granicami Polski spotkania online dają możliwość kontaktu w ojczystym języku. Rozmowa o sprawach trudnych i ważnych, jest łatwiejsza, kiedy można ją prowadzić w swoim języku. Znaczenie ma tutaj także rozumienie kontekstu kulturowego, historii dzieciństwa, sposobu wychowania, sposobu myślenia rodziców. Dla polskiego psychologa specyfika doświadczeń Polaka będzie zwykle łatwiej zrozumiała.

Przygotowanie techniczne

Do przeprowadzenia spotkania wystarczy komputer, tablet lub smartfon. Potrzebny jest też program umożliwiający wideo rozmowę. Można użyć programu takiego jak Skype, Zoom, WhatsApp lub systemu do wideo konsultacji przygotowanego przez serwis ZnanyLekarz.

Przydatnymi dodatkami mogą okazać się słuchawki i statyw do trzymania smartfonu – ale nie są one niezbędne.

Jak umówić się na konsultację on-line?

W celu umówienia wygodnego terminu możesz:

Zadzwonić do mnie na numer: +48 513-226-274

Napisać na adres email: kontakt@psychologwitold.pl

Skorzystać z kalendarza poniżej, wybierając opcję: „Online”

Witold Wiśniewski – ZnanyLekarz.pl

Jeżeli potrzebujesz sesji w terminie niedostępnym w kalendarzu, zadzwoń. Spróbujemy ustalić niestandardowy termin.

Jak opłacić wizytę?

Spotkania trwają 50 minut i kosztują 200 zł.
Jeżeli w obecnej sytuacji cena jest dla Ciebie przeszkodą, skontaktuj się ze mną, na pewno uda nam się znaleźć jakieś rozwiązanie.

Sesje można opłacać na dwa sposoby:

Tradycyjnym przelewem na konto:
PKO Bank Polski 55 1020 3541 0000 5502 0340 1221

Przelewem online w systemie rezerwacji ZnanyLekarz

UWAGA. Konsultacja on-line nie jest wystarczającym wsparciem dla osób, które aktualnie są w głębokim kryzysie emocjonalnym, myślą aktualnie o samobójstwie, skrzywdzeniu siebie lub innych. W takiej sytuacji proszę Cię o natychmiastowy kontakt z lekarzem psychiatrą. Będę do tego zachęcał podczas wizyty online. Nawet, jeśli będzie to lekarz obcojęzyczny.

rekomendowane interwencje

Rekomendowane interwencje psychologiczne. Jakiej terapii szukać?

Chciałbym wam powiedzieć o tym, że istnieją zalecenia, dotyczące tego jaki, rodzaj i metoda terapii, najskuteczniej pomoże nam w dolegliwościach, które nas dotyczą. Z artykułu dowiecie się o tym, gdzie takie zalecenia znaleźć? A także o tym, kto je stworzył?   Są różne rodzaje zaburzeń psychicznych. Dla przykładu, najczęstsze w Polsce to: Nadużywanie alkoholu –
CZYTAJ WIĘCEJ

jak_dbac_o_dobrostan_psychiczny

Jak dbać o dobrostan psychiczny?

Pięć kroków do dobrostanu psychicznego. Ponad 27% dorosłych Europejczyków doświadcza przynajmniej jednego z przejawów złego stanu zdrowia psychicznego w ciągu roku. Podobnie sytuacja wygląda na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, gdzie systematycznie rośnie liczba osób leczonych z powodu zaburzeń psychicznych. W naszym kraju liczbę dorosłych chorych na depresję szacuje się na 766 tys. Liczbę osób cierpiących na
CZYTAJ WIĘCEJ

image-29

Kiedy skorzystać z psychologa?

Kiedy skorzystać z usług psychologa? Kiedy jest ten dobry moment? Możemy korzystać z usług psychologa, dentysty, ortopedy, lub logopedy, wtedy, gdy coś sprawia nam ból i jest dla nas naglącym problemem, którego rozwiązanie przyniesie nam ulgę. Możemy odnieść korzyść ze spotkania także wtedy, gdy nie cierpimy z powodu bólu, panujemy nad sytuacją, ale wiemy, że
CZYTAJ WIĘCEJ